Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą sprzątającą. Działamy na terenie Sieradza i pobliskich miejscowości.


Podstawową formą naszej działalności są prace związane z podciśnieniowym praniem dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych( foteli, krzeseł,puf, kanap, wersalek, itp.), tapicerek samochodowych. Usługi wykonujemy na miejscu u klienta.

Ponadto oferujemy również usługi w zakresie mycia okien, sprzątania kompleksowego mieszkań i biur.

Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres usług sprzątania i częstotliwość prac porządkowych do Państwa oczekiwań.

Sprzątamy i czyścimy rzetelnie, dokładnie i skutecznie. Dbamy o jakość naszych usług dlatego też pracujemy na sprawdzonej wysokiej jakości chemii i sprzęcie bezpiecznych dla ludzi i zwierząt. Do prania i czyszczenia dywanów, wykładzin i mebli używamy wyłącznie oryginalnych niemieckich preparatów firmy Kärcher.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Podejmujemy się jednorazowych zleceń lub długoterminowej współpracy. Oferujemy elastyczne godziny pracy indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.

Świadczone przez nas usługi są wykonywane u klienta. Obszar naszej działalności to Sieradz i okolice. Dojazd jest bezpłatny na terenie Sieradza oraz pobliskich miejscowości .


Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Mycie okien, doczyszczania nawierzchni podłogowych, kompleksowe sprzątanie mieszkań, biur

Podciśnieniowe pranie dywanów, wykładzin, foteli, krzeseł, tapicerek samochodych

Napisz biuro@czystowmig.pl